Występuję


Gdy byłam małą dziewczynką, wstydziłam się występować publicznie. Mówienie wierszy na Dzień Mamy czy klasowe występy powodowały w mojej wyobraźni wrażenie osuwania się ziemi pod nogami i przeświadczenie o końcu świata.
W liceum było lepiej. Nie tylko recytowałam bezbłędnie wiersze, ale zaczęłam też używać przeróżnych rekwizytów do występów, przebierałam się albo włączałam muzykę z magnetofonu na kasety.
Już jako nastoletnia dziewczyna lubiłam wchodzić w interakcje z publicznością i miałam przekonanie, że świetnie sobie radzę na scenie.

W trakcie mojej pracy w służbach mundurowych przez długie lata miałam sporadyczne możliwości występów publicznych. Szkolenie w Europolu czy specjalistyczne warsztaty były nielicznymi okazjami do wchodzenia w rolę prelegentki i interakcje z publicznością.

Od kilku lat znów czuję się jak ryba w wodzie.
Na scenie jestem od 2011 roku, mam za sobą ponad pół tysiąca wystąpień, szkoleń, eventów motywacyjnych, webinarów. W Collegium Civitas przez kilka lat prowadziłam zajęcia z Leadershipu, Komunikacji i Mowy ciała, Psychologii i Coachingu.

W swoich wystąpieniach często wykorzystuję muzykę, obrazy i storytelling.
Chętnie posługuję się poczuciem humoru. Uwielbiam wchodzić w interakcje z grupą.
Nie boję się trudnych uczestników ani trudnych pytań. Mam doświadczenie w pracy z różnymi grupami – menadżerami IT, motorniczymi, nauczycielkami, sprzedawcami, kobietami biznesu, studentami.
Choć do każdego wystąpienia rzetelnie się przygotowuję, chętnie korzystam z improwizacji i tego, co przynosi dana chwila, kontekst, sytuacja.

Jeśli jesteś na tej stronie, bo szukasz osoby, która wystąpi na Twoim evencie – napisz do mnie.
Jeśli jesteś na tej stronie, bo szukasz kogoś, kto pomoże Ci pozbyć się tremy przed wystąpieniem publicznym – napisz do mnie.
Jeśli jesteś na tej stronie, bo Twój zespół potrzebuje treningu z wystąpień publicznych – napisz do mnie.

Copyright © 2016 Klaudia Pingot